Габрієл Контрой Пер. з англ. Передм. В. І. Оленєвої; Худож. В. С. Мітченко. Текст
Вид матеріалу:
Текст Мова: українська Публікація: Київ Дніпро 1989Опис: 607 с. В опрISBN: 5-308-00470-6Тематика(и): Літературно-художнє виданняЖанр/форма: -- РоманЗведення: Роман "Габріель Конрой" (1875-1876) - типовий вестерн. Тут і срібний копальня, і мексиканці, і кохання, і підступність, і смертовбивства, і, зрозуміло, щасливий кінець. Головний герой, на ім'я якого названо роман, – простодушний старатель. Нелегке у роботяги життя: його обвела навколо пальця дівчина, яка згодом стала його дружиною, а потім ледь не прирекла на страту рідна сестра.
| Тип одиниці зберігання | Поточна бібліотека | Шифр зберігання | Стан | Очікується на дату | Штрих-код |
|---|---|---|---|---|---|
Книги
|
Публічна бібліотека Абонемент | 821(477) (Огляд полиці (Відкривається нижче)) | Доступно | 15181 |
Огляд полиць бібліотеки/підрозділу „Публічна бібліотека“ Зачинити оглядач полиці (Зачинити оглядач полиці)
| 821(477) Поезії | 821(477) Літа науки Вільгельма майстера | 821(477) Королі і капуста | 821(477) Габрієл Контрой | 821(477) Повернення на батьківщину, до країни незнайомої | 821(477) Книга пісень | 821(477) Книга пісень |
Роман "Габріель Конрой" (1875-1876) - типовий вестерн. Тут і срібний копальня, і мексиканці, і кохання, і підступність, і смертовбивства, і, зрозуміло, щасливий кінець. Головний герой, на ім'я якого названо роман, – простодушний старатель. Нелегке у роботяги життя: його обвела навколо пальця дівчина, яка згодом стала його дружиною, а потім ледь не прирекла на страту рідна сестра.
Для широкого кола читачів
Книги
Немає коментарів для цієї одиниці.